Felnőtt csapat hírei 

Szurkolói busz információk

Mint azt már korábban jeleztük, egyesületünk szurkolói buszt indít a  http://www.hotelosmolinos.com/?epirew=conocer-a-un-hombre-leo&dd3=47 2018.április 25.-én (szerdán)  recherche site de rencontre gratuit non payant 18:00-tól Siófokon megrendezésre kerülő  follow site Siófok  click -GVM Europe-Vác  NB I.-es felnőtt női kézilabda mérkőzésre!A busz költségeit egyesületünk állja, szurkolóinknak a mérkőzésekre szóló belépőjegy árát kell kifizetni.

Az induláshoz szükséges minimum létszám összejött, azonban van még 15 helyünk a buszra, így várjuk a további jelentkezőket!

follow site A busz 14:30-kor indul a Váci Sportcsarnoktól (Vác, Bán Márton utca 3.)

Jegyinformáció:
Jegyár: 2.500 Ft
Jegyet vásárolni lehet a helyszínen a mérkőzés előtt, valamint online az alábbi linken keresztül!
Online jegyvásárlás Siófok-GVM Europe-Vác

click Jelentkezés:
A GVM Europe-Vác – MTK mérkőzés előtt a jegypénztárban vagy Ifj. Németh András technikai vezetőnél,
nemeth.andras@vacinkse.hu e-mail címen, vagy a 30/578 4847-es telefonszámon

preguntas para conocer a un chico Jelentkezési határidők:
Április 25. szerda 12:00

http://killjoytattoo.com/?kremeni=single-silvesterparty-hannover&f6b=86 Mivel az Érd elleni mérkőzésünk időpontja megváltozott, így az eddigi jelentkezéseket töröltük, de természetesen Érdre is indul majd szurkolói busz amelyről a jövő héten adunk majd tájékoztatást!

http://www.newmen.eu/mysoroj/viosa/1175 Hajrá Vác!!

Related posts