EHF Európa Liga, Csoportkör 2. forduló
PRAKTIKER-VÁC–THÜRINGER HC (német) 28–34
(13–21)
Vác, 600 néző. V: D. Loncar, Z. Loncar (horvátok)
VÁC: Bukovszky– Bánfai, Ballai B. 3 (1), Helembai 1, Kuczora 8 (3), Marincsák 8, Bencsik 1.. Csere: Csizmadia, Pásztor (kapusok), Ferenczy 1, Pálffy, Kovalcsik 2, KURUCZ 4 (1). Edző: Herbert Gábor
THÜRINGEN:
 Schjött – Hendrikse 3, Lott 5, Frey 7, Rönningen 5, Niederwieser 1, Tanabe 2. Csere: Roth, Kuske (kapusok), Holmberg 1, Jakubisová 1, Lundgreen 7, Stockschläder 2, Hilby. Edző: Herbert Müller
Az eredmény alakulása.
 9. perc: 5–8. 18. p.: 7–12. 22. p.: 11–14. 27. p.: 11–19. 37. p.: 14–26. 45. p.:      18–26. 49. p.: 22–28. 53. p.: 23–32. 56. p.: 25–34. Kiállítások:  2, ill. 14 perc. Hétméteresek:  9/5, ill. –
MESTERMÉRLEG
Herbert Gábor: –
 A jobb csapat nyerte meg ezt a meccset. Az első félidőben a védekezés és a kapusteljesítmény is az általam elvárt szint alatt maradt, ez egészen a negyvenedik percig nem változott. Sajnálom, mert a mérkőzést megelőzően többet vártam, ráadásul telt ház is volt, a szurkolók pedig többet érdemeltek volna. Annak azért örülök, hogy volt tartásunk, ezért azonban sem pont, sem pedig dicséret nem jár. Legalább a nézők látták, hogy végig küzdöttünk és nem adtuk fel.