Kisiskolás bajnokság hírei

Legkisebbjeink ismét pályára léptek

U8 gyermekbajnokság, 2017. február 19. vasárnap, Vácrátót

DKA I. — Ipress Center-Vác 4-17 (2-9)

Kacsóné Ottó Ágnes: A mérkőzést megilletődően kezdtük, az 5.percben 2:2 volt az állás. Itt végre felébredtünk, és a következő 10 percben 7 gólt lőttünk, egyet sem kaptunk. A második félidőben folytattuk a gólgyártást, zsinórban ismét 7 gólt lőttünk. A helyzetkihasználásokkal voltak problémáink, sok ziccert hagytunk ki, de összességében nagyon elégedett voltam a játékkal.

A csapat tagjai: Boros Csenge (1gól), Illyés Csenge (8gól), Kassai Lara (7gól), Matuk Tünde (1gól), Petrik Nóra

Ipress Center-Vác — Pilisvörösvár  11-22 (4-10)

Kacsóné Ottó Ágnes: A második mérkőzésünk nagyon hasznos volt. Egy erős csapat ellen játszottunk, kikaptunk, de a jövő szempontjából az ilyen mérkőzésekből lehet sokat tanulni. Az ellenfél gólerős játékosát nem tudtuk megállítani, a védekezésünk nem működött igazán jól. Támadásokban viszont nagyon szép megoldásokat láthattunk. A lányok végig harcoltak a lányok, nem adták fel. Nagy dicséret illeti őket.

A csapat tagjai: Boros Csenge, Illyés Csenge (5gól), Kassai Lara (5gól), Matuk Tünde (1gól), Petrik Nóra