Egyéb 

Közlemény

Kedves Szurkolóink!

A tegnapi napon megkaptuk a következő szezonra érvényes díjtáblázatot a Váci Sportcsarnok bérlése kapcsán.

A kézhez kapott 60%-al emelt árak, és az egyéb kiegészítő szolgáltatások és helyiségek bérleti díj emelkedését, jelen állás szerint egyesületünk nem tudja majd finanszírozni, hiszen ezekkel a plusz költségekkel nem terveztünk az előttünk álló idényre.

Számunkra teljesen megdöbbentő és elfogadhatatlan, az elmúlt években egyesületünk által teljesen felújított Városi Sportcsarnok (tető héjazat cseréje, nyílászárók cseréje,sportpadló cseréje,eredményjelző cseréje, öltöző felújítás,világítás cseréje, kiszolgáló helyiségek légkondicionálásának beruházása) bérleti díjának ezen mértékű váratlan megemelése.

Egyesületünk nagyon szeretne más Pest-megyei csapatok cipőjében járni, ahol a több száz milliós önkormányzati támogatás kevésnek számít, ugyanis nálunk pedig folyamatosan csak az lehet a kérdés, hogy 10 vagy 20 millió forinttal járulunk hozzá a város költségvetéséhez, a bérleti díjak befizetésével.

Jelenleg, amikor több támogatónk is elhagyta egyesületünket a Korona-vírus okozta gazdasági helyzet miatt, nincs más választásunk, mint más helyszínt keresni a mérkőzéseink és edzéseink lebonyolítására, ahol kedvezőbb lehetőségek mellett tudnánk szerepelni, és lehet, hogy még értékelnék is, hogy egy nemzetközi kupainduló csapat játszik a csarnokában.

Vác, 2020.05.29

Related posts

german male enhancement drink l carnitine male enhancement bullseye male enhancement gummies does extenze increase size permanently horny pills for guys force factor male enhancement score xxl fda diet pills recommendations how to lose weight as a family fat loss pill target pills that make you lose weight fast without exercise vitamins that help with weight loss does becoming vegetarian help you lose weight true fix diet pill reviews shark tank pill that melts fat lifestyle habits to lose weight xl to s diet pills caffeine free fat burner pills alli diet pills side effects liver cbd gummies triple strength 600mg cbd lotion anxiety thc gummies for first time cbd benefits cancer cbd pure organic hemp extract gummies is cbd gummies legal in hawaii mccartney cbd gummies cure well cbd gummies thc gummy recipe cbd apple rings gummy cannabidiol mota cbd sleep buy cbd products uk cbd gummies from colorado on line cbd gummies good for you the best cbd products for inflammation how much cbd for chronic back pain are power cbd gummies legit does cbd gummies affect liver can you take cymbalta with cbd products buy clinical cbd gummies 20 mg cbd gummy bears cbd gummies for bells palsy