VÁCI NKSE–GYŐRI AUDI ETO KC 31–37 (19–17)
Vác, 660
 néző. V: Fekete T., Tóth D.
VÁC: Bukovszky – Diószegi 3, Hámori 4, Helembai  2, Kuczora 4 (3), Kácsor 2, Schatzl 4. Csere: Szondi 2, Ballai 5, Kovalcsik 1, Grosch 4, Aron, Balogh. Edző: Ottó Katalin
GYŐR: Solberg – Szemes 3, Ryu 4 (2), Brattset 7, Blohm 6, Kristiansen 3, Oftedal 1. Csere: Glauser, Leynaud (kapusok), Nze Minko 5, Despotovic 1, Schatzl 1, Lukács 2, Hansen 1, Fodor 3, Ogonovszky. Edző: Ambros Martin
Az eredmény alakulása. 5. perc: 3–3. 11. p.: 5–8. 16. p.: 9–9. 23. p.: 15–13. 29. p.: 19–15. 39. p.: 19–23. 47. p.: 23–28. 56. p.: 26–36.
Kiállítások: 4 perc, ill. 4 perc.
Hétméteresek: 3/3, ill. 2/2
MESTERMÉRLEG
Ottó Katalin: – Olyan erősségű csapat ellen, mint a Győr, nem működhetnek a sablonok. Az első félidőben azért tudtunk versenyben maradni, mert teher nélkül, felszabadultan és ötletesen játszottunk támadásban. A folytatásban a határozottabb védekezéssel szemben már nem voltunk olyan sikeresek, kisebb ellenállást tudtunk kifejteni. Összességében jó teljesítménnyel vállalható mérkőzést játszottunk.