Felnőtt csapat hírei

10 gólos győzelem Dunaújvárosban

DUNAÚJVÁROSI KOHÁSZ KA–VÁCI NKSE 23–33 (11–16)
Dunaújváros, 400 néző. V: Felhő, Öcsi.
DUNAÚJVÁROS: Bartulovic – Kukucska 1, Mrmolja 1, Szalai B. 2, Weisheitel 1, Bulath 9 (6), Kazai 1. Csere: Wéninger, Hlogyik (kapusok), Polics, Borgyos 3, Fodor N., Matucza, Farkas J. 5 (2), Kiss Cs. Edző: Vágó Attila
VÁC: Pásztor – Diószegi, Hámori 7, Kuczora 7, Helembai 2, Kácsor 11, Schatzl 2. Csere: Bukovszky (kapus), Grosch 2, Ballai 1, Szondi, Aron 1, Kovalcsik. Edző: Ottó Katalin
Az eredmény alakulása. 4. perc: 2–0. 10. p.: 2–3. 22. p.: 9–13. 32. p.: 12–18. 42. p.: 14–22. 56. p.: 19–30.
Kiállítások: 4, ill. 2 perc.
Hétméteresek: 8/8, ill. 1/0
MESTERMÉRLEG
Ottó Katalin: – A hét közben megbeszélt taktikai húzásokat maradéktalanul betartotta a csapat, támadásban, védekezésben egyaránt. Végig volt tartása az együttesnek, amelyhez nagyon-nagyon jó kapusteljesítmény párosult, különösen a második félidőben. Ez eredményezte a nagyarányú győzelmünket.