Váci NKSE – Csepel DSE 36-18 (16-7)
Kiállítások: 6 illetve 4 perc
Büntetők: 1/0 illetve 7/6
Vác: BUKOVSZKY – Bagi 3, Biszák 1, SZIRÁKI 7(1/0), Helembai 2, KÁCSOR 7, BENKŐ 4. Csere: MIKLÓS, FAJTH – Pálffy 2, Tarján 1, Molnár 2, Szász, KRAFT 7.

Ottó Katalin: A betegeskedő Fabó Kamillát az első félidőben Helembai Lilla, a másodikban Tarján Dóra helyettesítette beállóban és középső védőként is. Más hiányzónk nem volt. Az első 10 percben ismerkedtünk az ellenfelünkkel. Hosszan védekeztünk, majd villámgyorsan támadtunk – csak nem lőttük be a ziccereket. Jobb oldalról 4x, beállóból 3x lőttük telibe a kapus lendítő lábát. (11.perc: 4-5). Ekkor kicsit átszerveztem a lerohanásainkat, ami Kácsor Gréta és Benkő Dorottya vezérletével zsinórban 9 gólt eredményezett. Kraft Viki beállása a jobb oldalunkat is gólveszélyesebbé tette. (28.perc: 13-5). A második játékrészben Sziráki Bogi és Kraft Viki irányításával már felszabadult örömjátékot láthattunk. Egy kapott gólra kettővel válaszoltunk. Egyre nőtt a különbség, ahogy a mindvégig sportszerűen küzdő vendégek fokozatosan fáradtak. (27.perc: 23-8). Kapusaink most is kiemelkedően teljesítettek, különösen Bukovszky Anna, aki az első félidőben bizonyíthatott. Minden játékosomat dícséret illeti azért, mert megtisztelte csapattársait, szurkolóit és az ellenfelet azzal, hogy száz százalékig komolyan vette a mérkőzést az első perctől az utolsóig. Ezt mutatja a 41 megállító fault és sáncolt lövés, a 13 labdaszerzés és a minimális számú (5) technikai hiba.